info@bsybilgi.com.tr +90 (312) 447 8166

Hakkımızda

BSY Bilgi Sistemleri Yazılım Danışmanlık

Bilgi teknolojilerindeki değişimin çok hızlı yaşandığı günümüzde, işletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun yapılandırılıp, verimlilik ve karlılığın arttırılmasına katkı sağlama amacıyla 2002 yılında kurulan BSY BİLGİ SİSTEMLERİ YAZILIM DANIŞMALIK, kuruluşundan bugüne sektörde başarının, güvenin ve dürüstlüğün adresi olmuştur.

Müşterilerine günlük değil geleceğe yönelik projeler sunan BSY BİLGİ SİSTEMLERİ YAZILIM DANIŞMALIK tutarlı, açık ve dürüst yaklaşımıyla, müşteri memnuniyetini yakalamış ve uzun soluklu iş ilişkilerine imza atmıştır.

Yazılım ürünleri alanında kendi ürün ve Logo Yazılım ürünlerinin satış, destek ve eğitim hizmetlerini veren yetkili iş ortaklarındandır.

BSY BİLGİ SİSTEMLERİ YAZILIM DANIŞMALIK

Sizi Arayalım

Satınalma Otomasyonu

Satın alma otomasyonumuz ile bir malzeme veya hizmetin talep edilmesinden-tedarik edilmesine kadar geçen süreci sizin ile birebir tasarlıyor ve yönetiyoruz.

LİDOS - Lisanslı Depo

Satın alma otomasyonumuz ile bir malzeme veya hizmetin talep edilmesinden-tedarik edilmesine kadar geçen süreci sizin ile birebir tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Procure-X

Tek başına ya da LOGO, MİKRO, NETSİS, SAP (Entegrasyon çalışması devam ediyor) ile entegre çalışabilen satınalma ve malzeme yönetim sistemidir.

HBK

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

Çözüm Odaklı Anlayışımız ile Sizi de Aramızda Görmekten Memnun Oluruz

KOBİ ÇÖZÜMLERİ, GO 3, START, Mali Müşavir Plus, ENTEGRASYON ÇÖZÜMLERİ, İnsan Kaynakları Çözümleri, İş Akış Yönetimi Çözümleri, İş Analitiği Çözümleri, Logo CRM Çözümleri, Logo ERP Çözümleri, Perakende Bulut Çözümleri, Ürün Entegrasyon Tablosu, Tedarik Zinciri Yönetimi Çözümleri, Proje Çözümleri, Ek Çözümler, Özel Yazılım Çözümleri, Raporlama Çözümleri